Create Free Polls  create your own polls for free no registration required!
Post your poll with this code
code:
To support our free service, please do not modify the code.

Poll: Kush do ti fitoj zgjedhjet e 2009 ne Kosovė?
Question: Kush do ti fitoj zgjedhjet e 2009 ne Kosovė?
• LDK
• PDK
• AAK
• AKR
• LDD
• TJERA.

Created at 11:31:47 AM 2009.10.22

Create my own poll

Comments (96)
Besoj se zgjedhjet ne Kosove do ti fitoj PDK

by toni 10:57:46 PM 2009.11.06
normal qe pdk-ja i fiton e meritojn edhe pse nuk jetoj ne kosove- pdk -ja esht top 10

by guest 08:09:48 PM 2009.11.07
Fitore e sigurt e PDK Isa mustafa premtoj nuk e beri deshtoj

by agoni_prishtine 09:35:13 PM 2009.11.07
pdk ldk kualicjon prap

by buja 06:48:31 AM 2009.11.09
ldk do ti foitoj

by din 12:57:39 PM 2009.11.09
aak do te fitoj shpiunat e pdk do te shkojn ne seerbi

by chicago 01:38:22 AM 2009.11.10
at gisht qe pe qon thaqi ko me shti ne both qysh u qi ne zvicerr

by kosovari 01:39:26 AM 2009.11.10
ldk sjlli parvasin dhe shliroj kosoven ibrahim rugova

by guest 02:21:12 PM 2009.11.10
zgjedhjet do ti fitoj akr

by kaltrina 04:48:34 PM 2009.11.10
100% ka me fitu akr se oo vegim gashi aty edhe aj qka thot edhe bėne jo si ldk edhe pdk qka foni veq rrejn

by kastriot saliu 04:50:09 PM 2009.11.10
pdk ja ka me fitu 100%

by albin 07:33:28 AM 2009.11.11
''une mendoj se askush nuk e din mir kush ka me fitu por,ishalla fiton ma i miri ,e i pa korruptuni. R-B-nga kosova.

by guest 05:56:43 PM 2009.11.12
votat do ti fitoj AKR.LDD.

by HAKIA 03:15:28 PM 2009.11.13
un MENDOJ se AKR Jan mat miret dhe do te votoj per AKR-n votoni edhe ju . mos votoni ma per kta hajnat

by tringa 03:17:55 PM 2009.11.13
un do te votoj per AKR sepse esht ma e mira parti.Dhe do t'bej per KOSOVEN shummm....votoni AKR .me numer 64 .

by BLERTA 03:20:11 PM 2009.11.13
po zghedhjet do ti fitoj ai me i menquri ashtu sikurse rugova qe e arriti ta bej ne kosove te pamvarur e tash emri ii tij esht isa mustafa e jo aj magjupi i pdk qe e kan harrue krejt mitrovicen e thaqi qe ngan neper shkie qe u ba edhe ma shka se ta marre per te dhe pdk

by llapi 06:13:38 PM 2009.11.13
po zghedhjet do ti fitoj ai me i menquri ashtu sikurse rugova qe e arriti ta bej ne kosove te pamvarur e tash emri ii tij esht isa mustafa e jo aj magjupi i pdk qe e kan harrue krejt mitrovicen e thaqi qe ngan neper shkie qe u ba edhe ma shka se ta marre per te dhe pdk

by llapi 06:13:40 PM 2009.11.13
pdkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

by deqani 08:11:08 PM 2009.11.13
kishe pe mloj ni grop me fitu 1 VOT ska ma boll na kan rrejt si rraspijat dojm ndryshim boooooooooooooollllllll me rrena o magjup se nuk jen a fmi.

by prishtinalia 08:18:50 PM 2009.11.13
Kush do qe te fotoj tjeter ma i mir se qeta qe na rrejten qe 10 vite o po votoni pere ndryshim o njerz votoni edhe per veti e jo veq per hajna e gjepat e tyne .

by prishtinalia 08:21:57 PM 2009.11.13
edhe po shihet ashiqare qe qeta njerz qe e kan organizu qet sodazh jan te njianshem tu e marr parasysh renditjen e partive politike me lart klm.

by prishtinalia 08:29:24 PM 2009.11.13
ldk

by lisi 09:59:07 PM 2009.11.14
unė mendoj se haxhi mergja

by drenica 10:00:10 PM 2009.11.14
ldk: nė Prishtinė, nė Mitrovicė,Vushtrri,Gjakovė, Prizren, Besianė, Therandė, Gjilan, Ferizaj, Pejė,Dardanė,Lipjan

by boletini 10:03:51 PM 2009.11.14
LDK ASHT MA E MIRA E MERITON

by BURA 11:55:04 AM 2009.11.15
30%LDK 25%PDK 15%AAK 20AKRE 30% TJERAT

by guest 12:00:09 PM 2009.11.15
KLINA besoj se zgjedhjet do ti fitojLDK

by guest 12:01:59 PM 2009.11.15
LDKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

by Bona 12:15:30 PM 2009.11.15
un kisha pas deshir akr te fitoj se u vetmi person qe mendon per popull aj ka pare sa dush sasht i interesum me vjedh si tjert bexhet pacolli

by guest 12:43:13 PM 2009.11.15
un mendoj se ka me fitu akr-ja se osht ma e mira e ka me ndryshu prishtinen votoni akr me numer 64

by ditti 02:03:01 PM 2009.11.15
akr akr akr akr akr akr akr akr akr akr akr akr akr akr akr akr akr akr akr akr votoni akr me numer 64

by loli 02:05:54 PM 2009.11.15
votoni ma te miren votoni akr me numer 64

by guest 02:06:42 PM 2009.11.15
akr-ja ka me fitu se une ata e du a per to ka me luftu qito zgjedhjet e 15 nentorit me i fitu

by guest 02:08:07 PM 2009.11.15
AAK ka mi fitu ;) ska LDK E PDK KEJT HAJNA ... AKR ME RUS IKNI MORE VOORRA TKARIT SDINI JU ;) AAAAKKKKK (H)

by xpursoni. 02:24:06 PM 2009.11.15
LDK i fiton zghedhjet.Eshte me se paku e korruptuar. by vushtrrinasi

by guest 02:46:48 PM 2009.11.15
fitore LDD

by burim bajrami 03:55:37 PM 2009.11.15
normal qe AKR mendojj

by ferizaji 04:06:09 PM 2009.11.15
une mendoj se LDK ajo ka me shum shanca sepse kan votuar shum njerz po Isa Mustafen Duaaaaaaaaaa shummmmmmmmm TE fitol LDK:

by shpetim 04:20:36 PM 2009.11.15
aak ka me fitu edh epik blerim kuqi nga theranda qao ritche

by alberita 04:28:09 PM 2009.11.15
pdk permtoj nuk e beri deshtoj hahahha ncnc aak

by albaton 04:29:01 PM 2009.11.15
pdk o njeri ska mundesi tjeter me fitu

by prizenasi 05:32:06 PM 2009.11.15
LE TE FITOJ ME I MIRI LE TE FITOJ KOSOVA

by PRIZRENI 05:32:06 PM 2009.11.15
uahauahuaha prishtinen kryesore sna moren katuncat tash ju ka met pdk=se se mledh berllog veq muj me ju pershendes hajnaa tpisaft

by guest 06:27:56 PM 2009.11.15
isa isa isa isa isa isa

by guest 06:28:31 PM 2009.11.15
a juve nanen qe po i thoni hajna PDK po qka dini ju bre se mat mir jom PDK edhe AKR se krejt AAK

by DRenica 07:42:36 PM 2009.11.15
huhuhu kush tjtere per veq pdk ne lipjani ska bash njeri qi ja mer ooooooooooooooo ldk jan rrenca breew motrejnn jav qivhgasasa

by asasa 07:50:53 PM 2009.11.15
le te fitoj begjet pacolli nashta bon diqka per kosoven e jo si kta tjert qe menojn veq per veti mu ba te pasur e populli hiq

by kamenica 08:22:42 PM 2009.11.15
le te fitojn akr-ja se boll e vodhen shtetin pdk-ja ata jon hajna trafikant te droges te korruptuar deri ne fyt rrenca sa te dush keshtu do te ket kohe thaqi per me shku ma shpesh neper shtepia publike

by faky 08:26:56 PM 2009.11.15
pdk-ja e vodhi drogen dhe te gjitha sendet e tjera ne polici per te financuar fushaten zgjedhore e me ba reklama kunder tjerve te pa kuptimta ja qifsha vorrin e nanes llopovat e flliqt qe po e mashtrojn popullin me rrena voto akr

by faky 08:32:03 PM 2009.11.15
do ta shohim qka ka me bo ramdan muja ne prizren me kanalizimin kur skemi qka me bo hanger skemi as qka me qit ne kanalizim e krejt do te vdesim si deri tash do qe jemi duke vdekur e ramadan muja premton qa ka me ba kanalizim e nuk premton pune dhe mbi te gjitha buke.

by prizren... 09:20:50 PM 2009.11.15
pdk do te fiton se mos me pas kan keta te pdk hala ne pr na kishin rreh shkit shuplaka gojes e ldk e kan pas 10 vjet kurr nuk kan ba PER POPULL ASGJA VEQ KAN VJEDH

by lili 09:30:03 PM 2009.11.15
rambo kush tjeter aj ja palon krejtve

by dorant 09:31:36 PM 2009.11.15
let fiton kualicioni ldd akr jan mat mirt per mendimin tim amo so me cek kerkon prej politikanve mendoj s eton ja dojn tmire kosoves

by sekret 10:52:08 PM 2009.11.15
Besoj se 100% pdk fiton urime fitoren hhe

by ***keti***PDK*** 05:45:58 AM 2009.11.16
PDK 100000% FITON

by PDK 06:06:39 AM 2009.11.16
PDK DHE UNE PO THAM QE FITON UN PREMTOJ DHE DOTA BEJ

by HASHIM THAQI 06:07:51 AM 2009.11.16
PDK EDIN QE DOTE FITOJ JU PREMTOJM QE KEMI 100 % FOTORE

by FATMIR LIMA 06:08:58 AM 2009.11.16
pdk do te fitoj

by gzime 08:44:59 AM 2009.11.16
rrnofttttttttttttttttttttt pdk

by lumja 08:45:56 AM 2009.11.16
fitorja u kan e ditne pse a pokujtoni qe dreqni ju najsen me at vote qe e jepni a ncncnccn a nuk po i shini qe umyten tu vjedh pare edhe investim qe i baj ishti veq neper rrug ccnn poplli ka nevoj per pun e pare ejo per rrug paret qe i shtin ne rrug mamir esht me invest naj fabri eme qel e mipunsu gjinen se neper rrug krjet hajna jon si “LDK AAK AKR PDK LDO E TJERAT

by hasani 09:16:54 AM 2009.11.16
tinaa

by LDK 09:29:48 AM 2009.11.16
NE GJILAN DO TA MERR LDK EDHE LDK JO PDK :@:@ LDK LDK LDK DUAMM FITORE ISHALLA E MERR MOS TA NIN LDK LDK

by DiTi 09:30:59 AM 2009.11.16
NE GJILAN DO TA MERR LDK EDHE LDK JO PDK :@:@ LDK LDK LDK DUAMM FITORE ISHALLA E MERR MOS TA NIN LDK LDK

by DiTi 09:31:00 AM 2009.11.16
LDK LDK LDK

by guest 09:31:39 AM 2009.11.16
pdk 00000000000000000000000000000000000000000000000000

by guest 09:31:51 AM 2009.11.16
PDK tii qi ropt see ti sfitonn "?@:@:

by .. 09:32:18 AM 2009.11.16
hahaha ja ka ba mir isa mustafa qe ka fitu e ka lan at mutin me gishta ne goj se e hapke gojen e thojke premtoi nuk e beri deshtoi e aj ka deshtu vet si njeri e thojke fajl te kqija per isen qe osht shum njeri i mire

by ldk ne prishtine 04:17:11 PM 2009.11.16
PDK jeni hupqa masi ne kryeqytet hupet jeni hupca hupca hupca hahaha boll keni pas qef me fitu po nuk ju don kerkush

by rema 04:19:00 PM 2009.11.16
uba mir qe fitoj isa mustaja ama kam pas shum deshir me fitu edhe ne lin ldk edhe me hjek soklol bashoten prej komune aama me rensi prishtin fitoj

by by azem 07:42:39 PM 2009.11.16
akr voto ma mir per kosoven ton AKR AKR AKR AKR AKR AKR AKR

by guest 01:49:58 PM 2009.11.17
ldkja

by albert 04:55:06 PM 2009.11.17
pse se kush po menoni o rrogaqa se vjethni te pdk s po se pa vjeth jo kurrr aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

by berti 04:56:26 PM 2009.11.17
pdk-ja

by mehmet 03:39:56 PM 2009.11.18
RObttt ne piddhh krejt ata qe sjon me PDK

by Vetoni 02:42:39 PM 2009.11.22
Un mendoj qe Shukri buja Do te Triomfoj Edhe 4 Vite Te Ardhshme Ne Lipjan

by Berti Poturofc 02:43:38 PM 2009.11.22
PDK eshte me e drejt pra do ti fitoj zghedhjet ne kosove

by shena 12:46:43 PM 2009.12.06
Uroj qe ti fitojne ata qi i done populli,por edhe ata pastaj te mendojne per popullin e vet

by ismanaliu@hotmail.co 02:29:52 PM 2009.12.13
rroft aak

by guest 02:16:32 PM 2009.12.14
rroft aak

by guest 02:16:33 PM 2009.12.14
ka me fitu hashimi

by milja 04:46:13 PM 2009.12.17
tung nga k.dedaj un po ju them se pdk ka fitu edhe mos hani shum se ju tjert qe i perkasni tjaerav partive jeni te gjith humbsa ok dihet kush fiton gjithmon pdkkkkkkkkkk

by guest 11:41:41 AM 2009.12.18
hahahaha une votoj LDK

by guest 06:31:03 PM 2009.12.18
une votoj LDK (L)(L)(L)(L)PDK tullusem s ekrejt jan mashtrus se tu i shti me fitu PDK:@:@:@ UNE VOTOJ LDK(L)(L)(L)(L)(L)(L)

by majlinda 06:33:03 PM 2009.12.18
aak

by kosova 01:12:22 PM 2009.12.21
une kish propozu per me fitu pdkja me fitu sepse boll e ka ledekja qe e ka fitu prishtrininenoki tung ju perdhendes oki]

by haki 07:54:01 PM 2010.01.31
ne kosov esht marre me dal ne votime per shkak se ne sado qe votojm prap na e vjedhin voten ton ekjo nuk quhet vot e lir po kjo esht ni send qe nuk ndoh ne asni shtet tjetr pos tek ne pdk esht partia me e prapambetura ne kosov nese do udhheqte ldk qdo send do te ishte shum me mir marre esht per subjektet tona te dalin ne tv kur populli i kosoves vuan sod e 10 vite e kta vrapojn mas votave shikoni popullin emos e shikoni interesin se te gjitha dikur di dalin en shesh per fund kisah me than qe esht turp per partit tona qfar kemi ne

by anaitneg 08:47:07 PM 2010.01.31
LDK ja ka me fitu

by guest 11:50:52 AM 2010.02.17
ishalla PDK se e ka meritu se me fitu LDK ka me humb Gjilani

by guest 09:40:11 PM 2010.03.14
LDK do te fitoj ne gjilan

by megi 10:44:15 AM 2010.03.15
qashtu bre qifsha pdk e nones se sen sjan ata kejt jan pissa veq kqyrin me vjedh shtetin si ftmir lima ka ble tok ne rrethin te malisheves 70 ha. e po don me que qanena autostraden tana aty me ja qi nonen tu pre apre me hap pompa te benzines e lokale e sene cccnncnc ishalla LDK-ja qet gilan e merr bile mos tja ngjet naj virus pdk-ja ahhauhuasas

by gjergji 10:49:28 AM 2010.03.15
pdk-ja jan kejt idiota se meritojn me fitue se kejt po vjedhin , ldk me fitue se jan kejt njerz te shkollun

by Nagavci rahovecit 10:51:29 AM 2010.03.15
disa njerz te disa partive te vogla hale nuku mushen men po nuk munet aak. ldd. dhe akr mefitu zgjedhje ne kosove.2 parti jan qe munjn mifitu zgjedhjet oh njerzi pdk. dhe ldk. akuptut.tash ka ardh koha e pdk.boll ekamajt ldk.dhe,thaqi esht njeriu qe eberi kosoven shtet ,se mepasmajt ymyd njuve hale ishum qysh jenaka perpara rrnoft pdk e kosoves ne kryje me thaqin.

by krasniqi 06:21:14 PM 2010.10.14
qfar njerzi te paftyr me kto fjal te flliqta qe shkruajn marre marre ju koft.kshtu kurr skini me fitu oke se ekapa poplli kujeni ju jeni ata qe evjedht kosoven dhe asgje sbat per kosoven ju aak.dhe ldk.erdhi koha e qlirimtarve pdk.se

by pdk.ja 06:27:36 PM 2010.10.14
PDK do ti fitoj zgjedhjet sepse e meriton.

by bekimi BRUS 02:37:24 PM 2010.11.16
FpZpE1 Excellent! Got a real pleasure..!!

by buy cheap oem softwa 05:20:05 PM 2012.02.12
I was very hopeful about WebOS back in 2009. With all the good press, and the quatily that I saw in my Pre and the UI, I really thought Palm had a shot to hit it out of the park. That didn't happen, obviously. Palm bungled their ad campaign -- badly -- and didn't step up their outreach to developers enough. So Palm basically died as a company and got consumed by HP. When HP bought Palm, I had renewed hope. Here, I thought, was the opportunity that Palm, with its limited resources, lacked. I fully expected new phones, a new tablet, and a renewed push to get developers and users interested in the platform again. But I'm beginning to think that my hope was once again misplaced.WebOS needs to compete with the likes of iOS and Android. That can't happen without a wider stable of apps and better hardware. From what I've seen so far, HP came up a little short in both counts on the 9th.The Veer is just silly. Even if you believe that it is the smallest smartphone on the market, so what? Donald Bell, of CNET, called it a "choking hazard". I don't think anyone awards points for that, do they? Rubenstein tried to make it seem like HP was being cool for bucking the trend towards larger phones, but there's a reason larger phones are being pushed now: Larger phones are more useful. UI requirements mean that there's no point in going under a certain size. Compare iPod Touch sales to iPod Shuffle sales.The Pre 3 is a step in the right direction. But there need to be apps. Not enough apps have surfaced for WebOS, and I'm not seeing that changing. HP had better get its butt in gear and develop more apps itself. Don't wait for 3rd party support that may not materialize soon. Put more and better software on there from the get go, and draw customers and developers to the devices. Please, please...don't let my many years of Palm support (since the Palm Pilot II) be in vain.

by Nada 10:29:47 AM 2012.05.14
Leave a comment

Your name:create free polls | comment on this
view other cool polls
create free polls | contact | blog   Parner sites: stun me | make chat room | forum jar | review websites | free chat rooms
©2008-2011 createfreepolls.com All rights reserved.